Witamy w Galerii Antyków
"Stary Świat"

Nasza oferta w sklepie internetowym

Go to Meble

Meble

Szeroka gama antycznych mebli z różnych epok – fotele, biurka, komody, toaletki, szafy, kredensy, sekretarzyki i wiele innych. Sprawdź ofertę i kup wyjątkowe meble na Jarmarku Staroci we Włocławku.

Go to Malarstwo

Malarstwo

Obrazy olejne, akwarele, ikony, reprodukcje – zobacz, co znajdziesz w naszym dziale z malarstwem. Zamów oryginalne starocie w Domu Aukcyjnym “Stary Świat”.

Go to Porcelana

Porcelana

Porcelana i ceramika dostępne na Jarmarku Staroci we Włocławku. Wysokiej jakości porcelana Rosenthal, Miśnia, Chodzież, ozdobne figurki i zestawy śniadaniowe. Wybierz ulubione antyki i złóż zamówienie.

Go to Fajans Włocławski

Fajans Włocławski

Fajans Włocławek, Koło – kamionka, figurki, wazony, Majolika, Picasso, talerze i wyroby okolicznościowe. Zapoznaj się z ofertą pięknych staroci i zrób zakupy na Jarmarku Staroci. Zapraszamy wszystkich miłośników antyków!

Go to Antykwariat

Antykwariat

Książki, czasopisma, dokumenty, fotografie i pocztówki z dawnych czasów. Kup starocie z lat 60-tych, z PRL-u i wielu innych okresów. Zapoznaj się z ofertą Galerii “Stary Świat” z Włocławka – zapraszamy.

Go to Kolekcjonerskie

Kolekcjonerskie

Odznaczenia, medale, monety, aparaty fotograficzne, zabytki techniki i militaria – przedmioty kolekcjonerskie dostępne na Jarmarku Staroci we Włocławku. Kup oryginalne antyki w świetnym stanie!

Go to Pozostałe antyki

Pozostałe antyki

Stare zegary, radioodbiorniki, przedmioty z metalu i szkła, rzeźby oraz biżuteria. Pozostałe starocie dostępne w Domu Aukcyjnym “Stary Świat”.

Go to SZKŁO

SZKŁO

Szkło zarówno stare, z XIX wieku , lub 20-lecia międzywojennego, jak i z okresu PRL. Wazony, karafki, butelki , szkło apteczne i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Galeria Stary Świat powstała w 2001 roku.

Działalność prowadzimy w zabytkowych budynkach przemysłowych we Włocławku na powierzchni około 800m2. Galeria "Stary Świat" poleca bardzo szeroki wybór antyków i staroci. Wśród oferowanych antyków znajdą Państwo między innymi ceramikę z lat 60-tych, Fajans Włocławski, porcelanę z Miśni i różnego rodzaju unikatowe produkty takich projektantów jak Wit Płażewski czy Jan Sowiński. Galeria otwarta w piątki od 14-16. W pozostałych dniach po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 606-824-616

Aktualności

Bądź w kontakcie